orielpark
Dundalk Vs Magpies

Dundalk, 0-0 'ın rövanşında kendi evinde Magpies'i ağırlıyor.

İç sahada Dundalk son 6 maçın 4'ünü kazanıp 2'sinde berabere kalmış. Atılan goller, maç içerisindeki dağılımları maç istatistikleri %78,4 kazanma alışkanlığı olduğunu göstermektedir. Magpies'in deplasman performansı ise çok sallantılı; son 6 maçın 2 tanesini kaybedip, 1 beraberlik almış. %53.2 performans göstermektedir. Dundalk'ın geçmiş oyun performanslarını istatiksel olarak analiz ettiğimde deplasmanda aldığı beraberlik sayesinde oyun stilinin evinde daha rahat ve agresif olacağı dizilişinden ve kadro şekillendirmesinden anlaşılmaktadır. Bu yüzden  sonucum %71 ile  MS1.

user
Botofagostad
Botafogo RJ VS Patronato.

Botafogo RJ 13 Temmuzda oynadığı maçta Patronato'yu deplasmanda 2-0'lık skorla geçti.

Evinde oynadığı 6 maçın 5 tanesini kazanmış durumda ve kadro analizi , oyun alışkanlıklarının değerlendirilmesi takımın uyum oranını %81 göstermektedir. %19 seviyesindeki Patronato'dan yüksek seviyede. Dolayısıyla Botafogo için %84 ile MS1 düşünüyorum.

user
ballons
CA San Lorenzo Almagro VS Medellin

Evinde oynadığı maçlarda...

CA San Lorenzo Almagro evinde oynadığı maçlarda istikrar gösteren oyun stilini sabit tutan kazanma alışkanlığı olan ve ligde XG, saha üstünlüğü, tehlikeli şut gibi istatistiklerde %92 değerlendirmemi alan bir takım. Aralarında geçen son maçı deplasmanda San Lorenzo 1-0'lık skorla kazandı. Medellinin kazanma olasılığının %36 gibi az olasılıkta olması son maçlar istatiksel değerlendirmesine göre agresif oynamaya itecektir. Ancak kontra-atak gol yeme parametresine baktığımızda bu oyun tarzının kaybetme olaslığını arttıracağını göstermektedir. Bu yüzden MS1.

user